Powered by Invision Power Board

Тема закрытаНовая темаСоздать опрос

> Знов про СЕУ
Gospel
Отправлено: Янв 14 2015, 11:50
Цитата

Админ

Из: Херсон

Статус: Offline

Шановні колеги!
На сайті СЕУ з'явився цікавий документ: Чергові заходи Союзу експертів України на початку 2015 року
Серед іншого планується організацій семінарів (в тому числі будівельно-технічної секції) в другій половині лютого 2015 року!

Після прочитання документу books.gif у мене виникли деякі питання, а саме (курсивом подаю цитати з документу):

1. Керівництво та Методична Рада Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» розпочала підготовку до проведення чергових семінарів - хто ці люди?
2. Тематика семінару для фахівців авто-товарознавчої експертизи визначена раніше це – «Питання «Методики визначення обсягу ремонтних дій при встановленні розміру матеріального збитку, заподіяного власнику колісного транспортного засобу» А яка тематика для будівельної секції? Хто її визначить?
3. У зручній для вас формі повідомити, надавши попередню Анкету учасника (додається) - а додатків ніяких немає
4. Проведення семінарів заплановано у м. Києві у другій половині лютого 2015 року. - місце, формат, тривалість, вартість участі(!) хто будуть спікерами?
5. З метою вирішення організаційних питань щодо проведення семінарів, визначення кількості учасників для попереднього замовлення конференц-залів, а також кошторису витрат та вартості участі у запланованих заходах, Оргкомітет з підготовки та проведення семінарів просить членів секції Союзу експертів України, а також , відповідних фахівців судової експертизи інших організацій, державних та комерційних установ, які бажають прийняти участь у роботі семінарів - я не можу визначитись з участю, не маючи відповідей на вищезазначені питання...

А ви що думаєте з цього приводу?

--------------------
"Без совета предприятия расстроятся, а при множестве советников они состоятся" (Притчи 15:22)
PMEmail PosterWWW
Car-men
Отправлено: Янв 14 2015, 16:46
Цитата

Активный пользователь

Из: Одесская область

Вважаю, що це семінар для фахівців авто-товарознавчої експертизи, а напис про будівельну секцію просто залишився в типовому зразку з підготовки попередніх семінарів. Так що, вважаю, що ця інформація стосується лише авто-товарознавців.
PMEmail Poster
exsasha
Отправлено: Янв 15 2015, 09:35
Цитата

Активный пользователь

Всем привет! Прочитав объявление о предстоящем семинаре, вспомнил одного известного человека::::: "текст как то по д... написан". При этом, поверьте, никого не хочу обидеть!!
PMEmail Poster
EXELENA
Отправлено: Янв 16 2015, 12:36
Цитата

Активный пользователь

Из: г. Одесса

Я согласна с Алексеем.
Конечно, хочется в очередной раз со всеми повидаться. Но, пока, особенно в свете полной непонятки (что с союзом, где его дирекция, какая тема семинара, гдеее и в каком виде он будет проходить) - не готова с ответом.
А вот февраль меня точно не устраивает. Есть планы

--------------------
"Любое препятствие преодолевается настойчивостью" (Леонардо да Винчи)
PMEmail PosterWWW
exsasha
Отправлено: Фев 23 2015, 12:51
Цитата

Активный пользователь

Всем привет! 21.02.15г. в Киеве состоялся съезд СЭУ, я от Херсонского региона был делегатом. Если честно то впечатления двоякие: во первых по строительно-технической секции прошлись за НАШ семинар (08.11.2014г.) который мы провели без руководства СЭУ; во вторых работу руководства признали удовлетворительной!!! (при этом похвалив дирекцию и правление) на мой взгляд они «вкалывали» весь 2014 год; в третьих 1 вице-президентом избрали г. Мухина – я его видел первый раз и кто он не могу знать (раньше он в жизни СЭУ насколько мне известно участия не принимал); ну и надеюсь хорошая новость что вице-президентом избран г. Чернин Яков (наш строитель) на кого сильно надеюсь и думаю с его помощью строителям будет чуть проще.
PMEmail Poster
Gospel
Отправлено: Фев 23 2015, 12:59
Цитата

Админ

Из: Херсон

Спасибо за информацию! Надеемся на лучшее, готовимся к заседанию секции.

--------------------
"Без совета предприятия расстроятся, а при множестве советников они состоятся" (Притчи 15:22)
PMEmail PosterWWW
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Topic Options Тема закрытаНовая темаСоздать опрос

Текстовая версия